ההרשמה מהווה אישור הגעה לאירוע לטובת אומדן המשתתפים, לאחר אישור ההגעה באפשרותך לבחור איזה מסלול שתרצה על פי הפירוט המופיע באתר.
אופי האתר דרכי הגעה ביום האירוע הדרכה
אנדרטה אוטובוס מחניון נפח - מסלול כתום כחלק מהמסלול

בין גדרות ציר הנפט, מדרום לנפח, סמוך לעיי הכפר הנטוש קדריה, נמצאות שתי אנדרטאות למפקדי חטיבת השריון 188 ("ברק") במקום נפילתם במלחמת יום הכיפורים. ראשונה מצפון, היא אנדרטה הבנויה גל אבני בזלת ועליו לוח מתכת שנלקח מטנק. על הלוח כתובות השורות הבאות: "לזכרם של מפקדינו וידידנו הנערצים אל"ם בן-שהם יצחק, רס"ן בנימין קצין ז"ל, שנפלו ב-7 באוקטובר 1973 - י"א בתשרי תשל"ד במלחמת יום הכיפורים". על הלוח סמל צה"ל וסמל החטיבה.
בסמוך, עץ אורן שניטע לזכרם ומתקן לנר זיכרון. אל"ם בן-שהם היה מפקד החטיבה ורס"ן קצין היה קצין האג"ם. כ-100 מטרים מדרום, נמצאת האנדרטה השנייה. אף היא בנויה גל אבני בזלת, ובראשו קבועים לוח שיש ולוח מתכת. על לוח השיש כתוב: "כאן נפל בקרב במלחמת יום הכיפורים סמח"ט 188 סא"ל דוד ישראלי. י"א בתשרי תשל"ד 7.10.1973". על לוח המתכת מופיע סמל החטיבה צבוע בלבן. ליד האנדרטה נטוע עץ ברוש.

על ציר הנפט, מאחורי בסיס נפח.

במקום זה עצרו טנקים ספורים מחטיבה 188 בפיקוד מפקדת החטיבה, את ההתקפה של השריון הסורי על נפח – לב הרמה – לאורך ציר הנפט. טנקים אלה לחמו מול עשרות רבות של טנקים סורים מחטיבות שריון 51 ו- 91 ובלחימת הקרבה מופלאה בלמו אותם.