ההרשמה מהווה אישור הגעה לאירוע לטובת אומדן המשתתפים, לאחר אישור ההגעה באפשרותך לבחור איזה מסלול שתרצה על פי הפירוט המופיע באתר.
אופי האתר דרכי הגעה ביום האירוע הדרכה
תצפית אוטובוס מחניון דלווה- מסלול ירוק כחלק מהמסלול

הר בנטל, המתנשא לגובה של 1,165 מטרים מעל פני הים, הוא הר געש כבוי המהווה חלק מקו התלים הישראלי. מדרום לו נמצא הר אביטל עם שלל האנטנות שבראשו. שני ההרים הם לוע של הר געש אחד ונכללים בשמורת הטבע "אביטל-בנטל". רכס הרים זה הוא בעל חשיבות רבה לביטחון המדינה, במיוחד בכל הקשור לאיסוף מודיעין.
מוצב מרכזי של צה"ל במלחמת יום הכיפורים, אשר עבר שיפוץ לאחר המלחמה, המדגים בפני מבקריו צורת חיים של חיילים במוצב. באתר נמצא חדר מורשת קרב, שמתאר את סיפורה של חטיבה 820, החטיבה המרחבית של הגולן במלחמת יום הכיפורים בפיקודו של אל"מ צבי בר (ברזני) ושל הגזרה כולה. חטיבה זו פיקדה על מוצבי הקו, בפרוץ המלחמה, ובהם גדודי החי"ר הסדירים, 13 של גולני ו- 50 של הצנחנים וכן על הגנת הישובים. עם פרוץ המלחמה היא גייסה אף את שלושת גדודי המילואים שלה וקיבלה אחריות על הגנת גשרי הירדן.
בנוסף מאפשר האתר תצפית מעולה על גזרת הלחימה של פתחת קוניטרה ועמק הבכא. הר בנטל הוא חלק משרשרת הרי געש הפרושים לכל אורך הגבול שבין ישראל לסוריה. ההר בנוי טוף ובזלת. שמו העברי של הר בנטל ניתן לו בשל הפרשי הגבהים משכנו אביטל הגבוה ממנו.

מרכז רמת הגולן, הר בנטל ליד קיבוץ מרום גולן.

בליל 8-9 לאוקטובר, במלחמת יום הכיפורים נשלחו חיילי פלס"ר 7 על גבי נגמ"שים לסייע לחיילי גולני שנכנסו לקרב עם הקומנדו הסורי בשטחי המטעים והצמחיה הסבוכה אשר בין הישוב הדרוזי בוקעתא לחרמונית. בדרך לשם נתקלו החיילים במארב נ"ט מתוכנן היטב של קומנדו סורי, וספגו מכה קשה. 24 חיילים נהרגו, בהם מפקדה אורי כרשני, ופלוגת הסיור חדלה זמנית לתפקד.